Dodane produkty

Pusty koszyk

Winiety Węgry

Zarejestruj tablicę rejestracyjną w ciągu kilku sekund!

Węgry – e-winieta 10-dniowa dla pojazdów do 3,5 t kat. D1

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

89,00 

Węgry – e-winieta miesięczna dla pojazdów do 3,5 t kat. D1

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

139,00 

Węgry – e-winieta 10-dniowa dla pojazdów do 3,5 t D2

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

155,00 

Węgry – e-winieta miesięczna dla pojazdów do 3,5 t kat. D2

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

229,00 

Węgry – e-winieta roczna dla pojazdów do 3,5 t kat. D1

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

899,00 

Węgry – e-winieta roczna dla pojazdów do 3,5 t kat. D2

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

1.199,00 

Elektroniczna winieta Węgry

Wybierasz się do Węgier? Jeśli zamierzasz podróżować autem, to koniecznie zapoznaj się z przepisami drogowymi panującymi w tym kraju europejskim. Na Węgrzech, jak i w jeszcze kilku innych krajach europejskich, aby swobodnie poruszać się po drogach ekspresowych oraz autostradach, należy wykupić winietę. Winiety kupić można stacjonarnie np. na stacjach benzynowych bądź kupić je online. Z tej opcji korzysta coraz to większa liczba kierowców, ponieważ zakup winiety jest szybki i bezproblemowy. Winieta na Węgry przez internet? Kupisz ją u nas. E-winiety Węgry dostępne są online.

Winieta Węgry – zakup

Jeśli skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się rejestracją winiety. Zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam numer rejestracyjny pojazdu oraz kraj rejestracji pojazdu. Zarejestrujemy Twoją winietę, a Ty nie będziesz martwić się żadnymi dodatkowymi formalnościami. Dostępna jest ona dla pojazdów jednośladowych, wielośladowych oraz zespołu pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 t mających nie więcej niż 7 miejsc siedzących. Każdy kraj ma jednak inne przepisy, dlatego tak ważne jest, aby zapoznać się z nimi jeszcze przed podróżą.

Elektroniczna winieta Węgry

Winiety na Węgrzech kupić można bez uiszczenia opłaty stacjonarnie. Można zrobić to przez internet. Na Węgrzech dostępne są winiety 10-dniowe, miesięczne oraz roczne dla pojazdów do 3,5 tony kat. D1 i D2. E-winiety Węgry należy nie tylko kupić, ale także zarejestrować. My właśnie tym się zajmujemy. Rejestrujemy je w ciągu paru minut od złożenia zamówienia oraz opłacenia, a następnie wysyłamy je drogą mailową. Kary za brak winiety są często wyższe niż koszt samej winiety, dlatego nie warto ryzykować i zakupić ją, zwłaszcza jeśli nie chcemy robić sobie niepotrzebnych kłopotów w obcym kraju. Drogi ekspresowe oraz autostrady na Węgrzech umożliwiają szybką, płynną i dynamiczną jazdę. Znacznie skracają czas podróży samochodów osobowych i nie tylko. Chcesz szybko i sprawnie odbyć podróż? Przed wjechaniem na autostradę kup węgierską winietę. Zakupu winiety dokonaj stacjonarnie bądź online. Co ciekawe, na Węgrzech obowiązują tzw. winiety regionalne. Umożliwiają poruszanie tylko po części płatnych dróg. To dobre rozwiązanie dla osób, które poruszają się po danym obszarze autostrad i nie mają potrzeby wykupowania winiety na wszystkie autostrady na Węgrzech. E-winieta Węgry? Skorzystaj z naszych usług, a zakup winiety Węgry zajmie Ci dosłownie kilka chwil.

Zakup winiety Węgry

Kierowco, chcesz bezpiecznie i komfortowo poruszać się samochodem po drogach ekspresowych na Węgrzech? Opłać przejazd i kup odpowiednią winietę. Elektroniczne winiety na Węgry online mają to do siebie, że można kupić je bez konieczności opuszczania pojazdu. Można kupić je także podczas jazdy, prosząc o to pasażera. W przypadku uiszczenia opłaty drogowej przez internet, potwierdzenie dostaniemy na maila. W przypadku kupna winiet stacjonarnie zaleca się, aby zachować paragony kontrolne, aby w razie wystąpienia problemu, móc potwierdzić swój zakup. Znajdziesz na nich ważne informacje m.in. datę zakupu czy kategorię opłaty. Każdy zakup e-winieta Węgry będzie udokumentowany mailowo.

Winieta Węgry online

Pojazdy poruszające się po płatnych odcinkach dróg bez winiety muszą liczyć się z mandatem. Kwoty mandatów co jakiś czas zmieniają się, dlatego warto na bieżąco aktualizować swoją wiedzę i zapoznać się z ich kwotami przed wyjazdem na Węgry. Opłata uiszczona na miejscu np. przez samochód osoby wymaga od kierowcy zatrzymania się i w wielu przypadkach stania w długich kolejkach. Jeśli chcesz tego uniknąć, to skorzystaj z naszych usług. Sprawdź ceny winiet na naszej stronie. Wybierz odpowiednią dla siebie winietę i dokonaj zapłaty. Winiety Węgry online? Dokonaj zakupu przez internet! Uprawnia ona do legalnego poruszania się pojazdów jednośladowych, wielośladowych, przyczepy, oraz zespołu pojazdów wielośladowych po drogach szybkiego ruchu na Węgrzech.

Winiety na Węgry

Jeśli masz zamiar korzystać z węgierskich autostrad, to zapoznaj się z węgierskimi przepisami, chociażby ostatniego dnia przed wyjazdem. To ważne, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Wielu kierowców zastanawia się, czy pojazdy osobowe, które mają przyczepę, mogą wjechać na autostradę. Czy istnieje inny rodzaj winiet dla auta bez przyczepy, a inny dla auta z przyczepą? Wielu kierowców nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia winiet. Dowiadują się o nich chwilę przed wjazdem na autostradę. W tym przypadku mogą oni zakupić winietę online. Winieta Węgry kupiona przez internet, nazywana jest często jako e-winieta. Węgry wprowadziły obowiązek zakupu winiet i muszą dostosować się do niego nie tylko obywatele tego kraju, ale również podróżni. Kierowca prowadzący np. samochód osobowy musi dostosować winietę do swoje auta, a także do swoich potrzeb. Jedni wybierają wersję miesięczną, inni kupują od razu pakiet roczny. Przez autostradę przejeżdżają dziennie tysiące samochodów. Są to samochody osobowe i nie tylko, a mandaty za brak winiet na Węgrzech dostaje sporo z nich. Mamy nadzieję, że nie dołączysz do ich grona i skorzystasz z naszych usług.

Skontaktuj się z naszym
działem obsługi klienta

info@electronic-vignettes.com

poniedziałek – niedziela

Dostępne dla Ciebie codziennie
w ciągu kilku godzin