Dodane produkty

Pusty koszyk

Winiety Słowacja

Zarejestruj tablicę rejestracyjną w ciągu kilku sekund!

Słowacja – e-winieta 10-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

89,00 

Słowacja – e-winieta 30-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

129,00 

Słowacja – e-winieta roczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

379,00 

E-winiety Słowacja

Wybierasz się w podróż do Słowacji autem? Pamiętaj, że aby wjechać na drogę ekspresową bądź autostradę kierowcy muszą kupić winiety, a następnie je zarejestrować. Tego rodzaju opłaty drogowe obowiązują w wielu krajach europejskich, również na Słowacji. Dotyczy to zarówno samochodów wielośladowych, jak i zespołu pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 t oraz pojazdów kategorii M1 (mających nie więcej niż 8 miejsc siedzących poza miejscem kierowcy) niezależnie od maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej. Chcąc skorzystać z płatnych dróg, kierowcy zobowiązani są do wykupienia winiety. To jednak nie wszystko, bo następnie trzeba ją także zarejestrować. Tym właśnie zajmujemy się my! Rejestrujemy winiety na Słowacji, dzięki czemu kierowcy po ich zakupie, nie muszą dodatkowo martwić się procesem rejestrowania. Słowacja to jeden z kilku krajów europejskich, w którym wykupie winiet jest obowiązkowe. Wybierając się w podróż autem po tym kraju po autostradach i drogach ekspresowych, należy pamiętać, aby kupić winietę. Po słowackich drogach porusza się wiele aut, również tych zagranicznych. Nic dziwnego. Ten piękny kraj ma wiele do zaoferowania, zarówno Słowakom, jak i turystom. Można zwiedzić go wzdłuż i wszerz autem, ponieważ jest niewielki i ma dużo dróg ekspresowych i autostrad, dzięki czemu jazda jest przyjemna i dynamiczna.

Zakup winiety Słowacja

Winieta Słowacja online? Winieta na Słowację może zostać zakupiona online bądź stacjonarnie. Słowacką winietę po zakupie należy także zarejestrować, bo umożliwia ona jazdę m.in. po autostradach. Bez niej można dostać mandat, często przewyższający cenę zakupu samej winiety. Abyś poruszał się drogami szybkiego ruchu w pełni legalnie i bez obaw, zarejestrujemy numer rejestracyjny pojazdu w systemie, dzięki czemu nie zatrzyma Cię policja. Winiety sprawdzane są na podstawie numeru rejestracyjnego samochodu, dlatego nie trzeba przeprowadzać kontroli, aby dowiedzieć się, czy dany kierowca wykupił winietę na terenie Słowacji. Na Słowacji, tak jak i w wielu krajach, obowiązują winiety zakupione przez internet. To tzw. e-winiety. Opłat uiścić można więc internetowo, a szczegóły sprawdzić na stronie. Jaki rodzaj winiet wybrać? Wszystko zależy od potrzeb kierowcy. Jednym starcza wersja 10-dniowa, inni wykupują od razu wersję na rok. Winieta Słowacja 1 dzień? Winieta Słowacja jednodniowa nie jest dostępna. Najkrótszy czas ważności winiety to 10 dni.

Winieta autostradowa Słowacja

E-winieta Słowacja – jakie są jej rodzaje? 10-dniowe, 30-dniowe oraz roczne, dzięki czemu kupując winietę na drogi ekspresowe i autostrady, przez dłuższy czas nie musimy martwić się formalnościami. Na Słowacji obowiązuje uiszczenie opłat za drogi szybkiego ruchu, dlatego przed podróżą do tego kraju, na oficjalnej stronie internetowej, warto zapoznać się z przepisami obowiązującymi w tym kraju. Autostrady i drogi ekspresowe znacznie przyspieszają czas podróży. W wielu przypadkach podczas podróży płatnych dróg zwyczajnie nie da się ominąć. Samochody osobowe oraz wszystkie te, które nie przekraczają 3,5 tony, powinny wykupić winietę, aby nie zostać ukaranym mandatem, który na Słowacji często jest znacznie wyższy niż kwota zakupu samej winiety. A co z samochodami, które holują przyczepy? Waga zestawu, czyli samochodu holującego przyczepę, nie może przekroczyć 3,5 tony. Winiety Słowacja? Zarejestrujemy je za Ciebie! Dla nas liczy się szybkość realizacji i bezpieczeństwo. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego.

Winieta w Słowacji

Za brak winiety można dostać mandat. Ceny winiet są często znacznie niższe mandaty, dlatego nie warto ryzykować. Słowacka winieta obowiązuje na płatnych odcinkach dróg, których na Słowacji znajduje się wiele. Przed wjazdem na płatną drogę należy pamiętać, aby dopełnić formalności. Na szczęście można kupić winietę online. Czy dla samochodów osobowych holujących przyczepę trzeba kupić dodatkową winietę? Nie, jednak waga zestawu nie może przekroczyć 3,5 tony. Co ważne, nie jest ważna od dnia zakupienia, lecz od dnia zaznaczonego na winiecie. Winiety na Słowacji obowiązują na płatnych odcinkach dróg, a przed wyruszeniem w podróż po Słowacji, warto zapoznać się z przepisami panującymi w tym kraju. Winieta Słowacja 10 dni, 30 dni, a może rok? Ważność winiety dostosuj do swoich potrzeb. W Słowacji winiety zarejestrujemy za Ciebie. Podczas składania zamówienia musisz podać nam tylko kraj rejestracji pojazdu oraz numer rejestracyjny samochodu. Wybierając się autem do obcego kraju, w drogę nie należy wyruszać bez przygotowania. Wielu kierowców wyruszających do Słowacji, nie wie, że należy wykupić winiety. Dostają więc mandaty, nawet w przypadku, w którym wykupili winiety, bo nie wiedzieli, że trzeba je także zarejestrować. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się o rejestrację. My zajmiemy się wszystkim. Stawiamy na szybkość realizacji i bezpieczeństwo. Wyrusz z drogę po Słowacji przygotowanym!

Skontaktuj się z naszym
działem obsługi klienta

info@electronic-vignettes.com

poniedziałek – niedziela

Dostępne dla Ciebie codziennie
w ciągu kilku godzin