Dodane produkty

Pusty koszyk

Winiety Bułgaria

Zarejestruj tablicę rejestracyjną w ciągu kilku sekund!

Bułgaria – e-winieta 7-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

60,00 

Bułgaria – e-winieta 30-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

100,00 

Bułgaria – e-winieta roczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

320,00 

E-winieta Bułgaria

Wybierasz się w podróż samochodem do Bułgarii? Koniecznie zapoznaj się z przepisami panującymi na drogach, zwłaszcza na drogach ekspresowych i autostradach. Bułgaria to częsty kierunek turystyczny. Nic dziwnego. To doskonała propozycja nie tylko dla miłośników zapierających dech w piersiach plaż nad Morzem Czarnym. To także piękne krajobrazy górskie i idealnie miejsce dla wszystkich miłośników spacerów po górskich terenach. Pojazdy wjeżdżające na teren Bułgarii, a raczej ich kierowcy, muszą pamiętać, aby kupić winiety do Bułgarii. Winiety obowiązują na płatnych odcinkach dróg szybkiego ruchu. W naszej ofercie znajdziesz e-winiety Bułgaria na 7 dni, 30 dni oraz pakiet roczny. Co więcej. Oprócz zakupu winiety należy ją także zarejestrować. Winietki Bułgaria? Świadczymy właśnie taki pakiet usług, aby kierowcy nie musieli martwić się dodatkowymi formalnościami podczas swojej podróży do Bułgarii.

Winieta Bułgaria online

Tego rodzaju opłaty drogowe obowiązują nie tylko na terenie Bułgarii, lecz także w kilku innych państwach europejskich. Aby przejazd był w pełni bezpieczny i bezproblemowy, nie warto ryzykować wjazdu na drogę ekspresową, bądź autostradę bez wykupionej winiety. Za brak winiety można zostać ukaranym mandatem. Można kupić ją stacjonarnie na stacjach benzynowych, w urzędach pocztowych oraz na przejściach granicznych. Coraz więcej kierowców wybiera jednak jej zakup przez internet. Jeśli skorzystasz z naszych usług to zarejestrujemy Twoją winietę, bo jej zakup to nie wszystko!

Winiety Bułgaria online

Korzystając z naszych usług, wpisz swój numer rejestracyjny pojazdu oraz kraj rejestracji, a my w kilka minut po złożeniu i opłaceniu zamówienia, zarejestrujemy Twoją winietę, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić, że zostaniesz ukarany mandatem. Wyruszając w podróż do obcego kraju, należy odpowiednio się przygotować. Jeśli będziemy podróżować autem, to pierwsze co powinniśmy zrobić przed wyjazdem, to zapoznać się z przepisami drogowymi panującymi w kraju, do którego się wybieramy. Sprawdź, ile jaka prędkość obowiązuje w terenie zabudowanym oraz poza terenem zabudowanym, a także jakiej opłaty trzeba dokonać wjeżdżając na bułgarskie autostrady. Nie warto ryzykować. Opłata winiety jest znacznie tańsza niż zapłata mandatu za jej brak. Lepiej unikać problemów w zagraniczną policją i dokonać wszelkich formalności, chociażby stacjonarnie na granicy lub uiścić opłatę internetowo i skorzystać z naszych usług.

Winieta Bułgaria online

Czy zakup winiet jest obowiązkowy? Tak i u nas zakupisz warianty dla wszystkich samochodów osobowych do 3,5 tony. Kierowcy samochodów osobowych muszą więc pamiętać o zakupie winiety i o tym, że w naszej ofercie dostępne są aż 3 rodzaje winiet – 7-dniowa, 30-dniowa oraz roczna. Czas jej ważności każdy kierowca musi dopasować sam do swoich potrzeb. Winiety roczne często wykupują samochody osobowe, które na co dzień poruszają się po Bułgarii. Wybierając się na wakacje do tego kraju, można wybrać wariant 7-dniowy bądź 30-dniowy, w zależności od potrzeb. Opłaty za przejazd można dokonać stacjonarnie bądź internetowo. Wybierasz się do Bułgarii i zamierzasz jeździć po drogach krajowych? Pamiętaj, że musisz kupić winietę. Za brak winiety można zostać ukaranym mandatem, który w większości przypadków jest wyższy niż koszt samej winiety. W tym przypadku naprawdę nie warto ryzykować i załatwić wszystko przed wjazdem na drogę szybkiego ruchu.

Winieta na Bułgarię

Kupno winiet dla samochodów na drogi ekspresowe i autostrady jest obowiązkowe w Bułgarii, a cena winiety zależy od tego, przez jak długi okres jest ważna. Podróżowanie własnym samochodem jest niezwykle przyjemne i komfortowe. Przekroczenie granicy własnego kraju to także jednak duża odpowiedzialność, ponieważ w każdym kraju mogą obowiązywać przepisy, o których istnieniu nie mamy pojęcia. Tak może być również w przypadku winiet. Nie w każdym kraju istnieje obowiązek zakupu winiet. W Bułgarii jest obowiązek zakupy winiety, a opłata może zostać uiszczona stacjonarnie bądź internetowo. Pojazdy przemieszczające się po bułgarskich autostradach muszą mieć wykupioną winietę, niezależnie od numeru rejestracyjnego, ponieważ przepis ten dotyczy nie tylko mieszkańców danego kraju, lecz także wszystkich zagranicznych turystów. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszych usług. Sami rejestrujemy winiety, dzięki czemu kierowcy nie muszą martwić się dodatkowymi formalnościami. Każdy pojazd, który ma wykupioną winietę podczas podróży po bułgarskich drogach szybkiego ruchu, może poruszać się po nich w pełni legalnie, bez obaw o mandat. Winieta w Bułgarii? Zarejestrujemy ją za Ciebie.

Skontaktuj się z naszym
działem obsługi klienta

info@electronic-vignettes.com

poniedziałek – niedziela

Dostępne dla Ciebie codziennie
w ciągu kilku godzin