Added products

Empty cart

Czech Republic Vignette

Register a license plate in seconds!

Czech Republic 1 day vignette

Valid from now or from the selected date.

14,75

Czechia – 10 days e-vignette for vehicles up to 3.5 tons

Valid from now or from the selected date.

19,75

Czechia – one month e-vignette for vehicles up to 3.5 tons

Valid from now or from the selected date.

34,75

Czechia – one year e-vignette for vehicles up to 3.5 tons

Valid from now or from the selected date.

97,25

Czech Republic – an electronic vignette

Wyruszając w podróż autem po Czechach należy pamiętać, że aby móc poruszać się po drogach ekspresowych oraz autostradach w tym kraju, należy posiadać i zarejestrować winietę. W Czechach obowiązują winiety – to obowiązkowe opłaty drogowe. Chcesz kupić wirtualny znaczek autostradowy tzw. winiety elektroniczne? Winieta na Czechy przeznaczona jest dla pojazdów wielośladowych i zespołu pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 tony, a także dla pojazdów kempingowych do 3,5 tony. Za brak jej posiadania trzeba będzie zapłacić mandat. Nie warto więc ryzykować i wybierać się z podróż do Czech bez jej zakupu. Podróże autem za granicę stały się bardzo powszechne. Nic dziwnego, podróżowanie własnym autem daje dużą wolność i swobodę. Czechy winieta online? Zarejestrujemy ją za Ciebie!

Gdzie kupić winiety Czechy? Winieta w Czechach – gdzie kupić? W internecie jest wiele stron, na których można kupić wirtualną winietę na płatny odcinek autostrady. Winiety w Czechach i wielu państwach europejskich są bardzo powszechne. Kierowcy tych krajów przyzwyczajeni są do tego rodzaju opłaty drogowej, i bardzo często kupują winietę elektroniczną. Wiedzą, że żeby sprawdzić, czy dany pojazd ma zarejestrowaną winietę, wystarczy policji wyłącznie numer rejestracyjny. Kierowcy samochodów zarejestrowanych w systemie nie muszą martwić się mandatem za brak winiet w Czechach. Jakie są kary za brak winiety? Warto informację sprawdzać online, ponieważ kwota co jakiś czas ulega zmianie. Brak winiety Czechy? Skorzystaj z naszych usług i uniknij mandatu. Mandat za brak winiety Czechy może wyjść Cię drożej niż sama winieta.

Czech Republic – vignette over the Internet

Wjeżdżając na teren obcego kraju należy zapoznać się z przepisami drogowymi. Przykładowo, w Czechach, aby wjechać na drogę ekspresową, bądź na autostradę, należy wykupić winietę, a następnie ją zarejestrować. Czeska winieta może być zakupiona online. To tzw. elektroniczna winieta. Nie jest ona od razu ważna od dnia zrealizowania transakcji zakupu. Należy ją najpierw zarejestrować. My właśnie tym się zajmujemy. Rejestrujemy je w ciągu paru minut od złożenia i opłacenia zamówienia. Winieta elektroniczna następnie wysyłana jest drogą mailową. Właściciele samochodów poruszający się pod drogach ekspresowych oraz czeskich autostradach o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony są zobowiązani do jej zakupu. Ten, kto nie posiada ważnej winiety elektronicznej musi liczyć się z tym, że może dostać mandat, który znacznie przewyższa koszt jej zakupu. Do kontrolowania pojazdów upoważniona jest policja, a na autostradowych bramkach kontrolnych i miejscach obsługi podróżnych są kamery. To czy masz zarejestrowaną winietę można sprawdzić za pomocą specjalnego urządzenia do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, bo żeby sprawdzić jej ważność, wystarczy posiadać numer rejestracyjny pojazdu. Aby nie dostać mandatu, warto także sprawdzić, jakie są ograniczenia prędkości na czeskich drogach płatnych. Winiety Czechy online? Rejestrujemy tylko winiety elektroniczne, a to wszystko w kilka chwil. Będziesz także mógł ominąć stacjonarny punkt sprzedaży, a to wszystko dopóki ważność winiety nie wygaśnie. E-winieta Czechy to bardzo wygodna forma zakupu. E-winiety Czechy zakupione online to duża oszczędność czasu. Można kupić je jednak także stacjonarnie np. na dwustu stacjach paliw Euro Oil. Taką informację warto sprawdzać online przed podróżą. Kupno winiety Czechy? Skorzystaj z naszych usług!

Czech Republic – validity

Ile ważna winieta w Czechach od momentu zarejestrowania? W przypadku tego kraju mogą być one ważne 10, 30 dni, bądź rok – to trzy obowiązujące rodzaje winiet w tym kraju. To bardzo duże ułatwienie dla kierowców, którzy drogami ekspresowymi oraz autostradami poruszają się na co dzień. Po jej zarejestrowaniu kierowcy nie muszą martwić się formalnościami dotyczącymi ważności winiety przez kolejne 10 bądź 30 dni. Unikniesz także kar za jej brak. Winieta Czechy 10 dni czy 30 dni? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Czech Republic – passenger car vignettes

Pojazdy automatycznie zwolnione z opłat to pojazdy elektryczne, pojazdy napędzane na wodór i z napędem hybrydowym z czeskimi tablicami rejestracyjnymi zaczynającymi się na “EL”. To także kierowcy, którzy posiadają czeską legitymację inwalidzką ZTP/P czy pojazdy zabytkowe. To nie wszystkie wyjątki, dlatego przed podróżą do Czech warto zapoznać się z pełną listą pojazdów. Lista pojazdów dostępna jest w internecie, tak samo jak mapa płatnych dróg. Właściciele samochodów napędzanych napędem ekologicznym mają 50 % zniżki. Przepisy jednak co jakiś czas zmieniają się, dlatego regularnie warto sprawdzać, czy nie zaszły jakieś zmiany. Gdzie je kupić? W punktach stacjonarnych bądź online. Właściciele zobowiązani są do posiadania ważnej e winiety. Jeśli skorzystasz z naszych usług, zarejestrujemy ją za Ciebie. Oferujemy szybką realizację zlecenia, bezpieczeństwo i pomoc. Jakie są ceny winiet? Sprawdzisz je na naszej stronie. Jadąc do Czech nie zapomnij o kupnie winiet w Czecha na płatnym odcinku autostrady. To, czy kupisz e winiety, czy w formie papierowej, zależy od Ciebie. Kupno winiety elektronicznej jest na pewno o wiele szybsze. Po zakupie sprawdź datę ważności winiety – od kiedy jest ważna i do kiedy. Winiety elektroniczne? Zarejestrujemy je za Ciebie!

Contact our
customer service

info@electronic-vignettes.com

Monday – Sunday

Available to you every day
within hours