Dodane produkty

Pusty koszyk

Winiety Austria

Zarejestruj tablicę rejestracyjną w ciągu kilku sekund!

Austria – winieta elektroniczna 10-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

79,00 

Austria – winieta elektroniczna 2-miesięczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

189,00 

Austria – winieta elektroniczna roczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

549,00 

Austria – winieta elektroniczna 10-dniowa dla motocykli

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

49,00 

Winieta do Austrii

Austria to mały, lecz bardzo malowniczy kraj. Górzyste, alpejskie tereny zachwycają samych mieszkańców kraju, jak również turystów. Wielu z nich decyduje się na podróż do Austrii samochodem, a co za tym idzie – na podróż po austriackich drogach płatnych. Aby przejazd autostradami i drogami ekspresowymi był w pełni bezpieczny, komfortowy i legalny, należy kupić winiety do Austrii. Oferujemy e winiety elektroniczne na drogi ekspresowe oraz autostrady w Austrii dla pojazdów wielośladowych, oraz zespołu pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 t oraz pojazdów kempingowych do 3,5 t, a także dla motocyklistów. Kupno winiet to jednak nie wszystko. Należy je także zarejestrować. Podczas składania zamówienia koniecznie podaj nam swój numer rejestracyjny pojazdu oraz jego kraj rejestracji. Rejestrujemy je za kierowców, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się dodatkowymi formalnościami. Winieta Austria 10 dni, a może chcesz kupić winietę roczną? Sprawdź, co musisz wykupić, zanim wjedziesz na austriackie autostrady oraz ile kosztują winiety w Austrii. Poznaj ceny winiet w przeliczeniu na polską walutę. My dokonamy rejestracji!

E winieta Austria

Gdzie można je kupić? Można kupić je na stacjach benzynowych, a także w wielu punktach w pobliżu granicy. Uiszczenia opłaty można dokonać również online i kupić winietę elektroniczną. Z winiet w formie elektronicznej korzysta coraz to większa liczba kierowców, ponieważ jej zakup jest szybki i bezproblemowy. Aby legalnie poruszać się po płatnych drogach austriackich, należy kupić winiety, które następnie należy zarejestrować. Winieta Austria ważność? U nas znajdziesz austriackie winiety 10-dniowe, 2-miesięczne, roczne i 10-dniowe dla motocykli. W niektórych krajach motocykliści nie muszą ich wykupować. W Austrii jest to obowiązkowe, co pokazuje tylko, jak ważne jest, aby przed wjazdem na teren danego kraju, zapoznać się z panującymi tam przepisami drogowymi. W Austrii obowiązuje także elektroniczna opłata odcinkowa, którą dodatkowo trzeba uiścić na niektórych odcinkach autostrad w tym kraju. Z powodu niewiedzy bardzo łatwo jest dostać mandat w Austrii, który zazwyczaj jest dość wysoki, zwłaszcza po przeliczeniu na polską walutę. W tym przypadku nie warto ryzykować, uiścić opłatę za winietę, a następnie ją zarejestrować. Jeśli skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się jej rejestracją.

Winiety Austria online

Wybierasz się do Austrii? Uniknij kar za ich brak i wykup austriacką winietę stacjonarnie bądź online. Kierowcy kupujący winietę stacjonarnie, potwierdzenie kupna dostają w postaci naklejki, którą należy przykleić na przedniej szybie w widocznym miejscu. Osoby, które kupiły e-winieta Austria, wykupioną winietę i potwierdzenie zakupu dostaną drogą mailową. Zakup w formie elektronicznej jest prosty i bezproblemowy, jednak mimo to wielu kierowców tego nie robi, głównie z niewiedzy. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest elektroniczna winieta Austria, ponieważ zakup winiety odbywa się szybko i bezproblemowo, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, jeśli poprosimy o kupno winiety pasażera, z którym podróżujemy. To duża oszczędność czasu, ponieważ nie musimy stać w kolejkach w punktach stacjonarnych. Ceny winiet również dostępne są na stronie, dzięki czemu nie będziesz zaskoczony tym, ile kosztują. Nie wolno zapominać o pilnowaniu ważności elektronicznej winiety. Kupując np. roczną winietę, bardzo łatwo jest zapomnieć o dniu, w którym mija jej ważność. Jazda bez ważnej winiety może grozić mandatem.

Austria winieta online

Kierowcy bez winiet autostradowych muszą liczyć się z tym, że mogą zostać ukarani mandatem. Czy warto ryzykować? Zdecydowanie nie, zwłaszcza w obcym kraju, do którego przyjechaliśmy wyłącznie w celach urlopowych. Wyjazd za granicę to prawdziwa przyjemność, ale także duża odpowiedzialność, ponieważ każdy kierowca powinien zapoznać się z przepisami drogowymi panującymi w Austrii, zanim przekroczy austriacką granicę. Austria to jeden z wielu krajów europejskich, w którym trzeba kupić winiety, jednak w każdym kraju obowiązują trochę inne zasady, z którymi przed podróżą warto się zapoznać. Warto więc uiścić opłatę za przejazd autostradami czy to online, czy stacjonarnie. Autostradami w Austrii jeżdżą nie tylko samochody osobowe, lecz także motocykliści. Oni również muszą uiścić opłaty za przejazd i kupić e winieta Austria, choć inne niż dla samochodów osobowych do 3,5 t.

Winieta Austria online

Winieta elektroniczna zakupiona przez internet musi zostać także zarejestrowana. Potrzebujemy do tego Twój numer rejestracyjny oraz kraj rejestracji pojazdu. Jeśli wybierasz się do Austrii, zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi rodzajów winiet i wybierz odpowiedni rodzaj winiety dla siebie. Jaki jest koszt winiety Austria? Wszystko zależy od wariantu, jaki wybierzesz. Wariant 10-dniowy, 2-miesięczny, a może winieta roczna? Roczna winieta w Austrii to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy na co dzień przemieszczają się drogami szybkiego ruchu w Austrii. Wysokość opłat drogowych nie jest jednak wysoka. Zdecydowanie więcej zapłacić możemy za mandat za brak winiety w Austrii, choć austriackie winiety kupić można w różnych cenach, w zależności od wariantu winiety, jaki wybierzemy. Roczna winieta Austria to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy na co dzień poruszają się po autostradach.

Skontaktuj się z naszym
działem obsługi klienta

info@electronic-vignettes.com

poniedziałek – niedziela

Dostępne dla Ciebie codziennie
w ciągu kilku godzin