Dodane produkty

Pusty koszyk

Winiety Austria

Zarejestruj tablicę rejestracyjną w ciągu kilku sekund!

Austria – winieta elektroniczna 10-dniowa dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

79,00 

Austria – winieta elektroniczna 2-miesięczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

189,00 

Austria – winieta elektroniczna roczna dla pojazdów do 3,5 t

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

549,00 

Austria – winieta elektroniczna 10-dniowa dla motocykli

Obowiązuje od teraz lub od wybranej daty.

49,00 

Winieta do Austrii na płatne odcinki autostrad i dróg ekspresowych

Austria to mały, lecz bardzo malowniczy kraj. Górzyste, alpejskie tereny zachwycają samych mieszkańców kraju, jak również turystów. Wielu z nich decyduje się na podróż do Austrii samochodem, a co za tym idzie – na podróż po austriackich drogach płatnych. Aby przejazd autostradami i drogami ekspresowymi był w pełni bezpieczny, komfortowy i legalny, należy kupić winiety do Austrii. Oferujemy e winiety elektroniczne na drogi ekspresowe oraz autostrady w Austrii dla pojazdów wielośladowych, oraz zespołu pojazdów wielośladowych do maksymalnej dopuszczalnej masy całkowitej 3,5 t oraz pojazdów kempingowych do 3,5 t, a także dla motocyklistów. Kupno winiet to jednak nie wszystko. Należy je także zarejestrować. Podczas składania zamówienia koniecznie podaj nam swój numer rejestracyjny pojazdu oraz jego kraj rejestracji. Rejestrujemy je za kierowców, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się dodatkowymi formalnościami. Winieta Austria 10 dni, a może chcesz zakupić winietę roczną? Sprawdź, co musisz wykupić, zanim wjedziesz na austriackie autostrady oraz ile kosztują winiety w Austrii. Poznaj ceny winiet w przeliczeniu na polską walutę. My dokonamy rejestracji!

Winieta elektroniczna cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, kupno winiety online to duża wygoda. Kierowcy nie muszą zbaczać z trasy, a opłaty drogowe coraz częściej uiszczają za pomocą internetu. Chcąc podróżować samochodem po Austrii, warto zapoznać się z przepisami drogowymi panującymi w tym kraju oraz z opłatami drogowymi. Za brak winiety kierowcy karani są mandatami, a ich kwoty znacznie przekraczają ceny samych winietek. Przykładowo, opłata za winietę 10 dniową dla pojazdów do 3,5 tony w roku 2023 kosztuje wyłącznie 79 zł.

E winieta Austria – winiety elektroniczne na płatne odcinki dróg

Gdzie można kupić winietę do Austrii? Można kupić ją na stacjach benzynowych, a także w wielu punktach w pobliżu granicy. Uiszczenia opłaty można dokonać również online i kupić winietę elektroniczną. Z winiet w formie online korzysta coraz to większa liczba kierowców, ponieważ jej zakup jest szybki i bezproblemowy. Aby legalnie poruszać się po płatnych drogach austriackich, należy kupić winiety, które następnie należy zarejestrować za pomocą podania swojego numeru rejestracyjnego. Winieta Austria ważność? U nas znajdziesz austriackie winiety 10dniowe, 2miesięczne, roczne i 10dniowe dla motocykli. W niektórych krajach motocykliści nie muszą ich wykupować. W Austrii jest to obowiązkowe, co pokazuje tylko, jak ważne jest, aby przed wjazdem na teren danego kraju, zapoznać się z panującymi tam przepisami drogowymi. W Austrii obowiązuje elektroniczna opłata odcinkowa, którą dodatkowo trzeba uiścić na niektórych odcinkach autostrad w tym kraju. Z powodu niewiedzy bardzo łatwo jest dostać mandat w Austrii, który zazwyczaj jest dość wysoki, zwłaszcza po przeliczeniu na polską walutę. W tym przypadku nie warto ryzykować, uiścić opłatę za winietę, a następnie ją zarejestrować posługując się swoim numerem rejestracyjnym. Jeśli skorzystasz z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się jej rejestracją, bo my przy użyciu Twojego numeru rejestracyjnego, zarejestrujemy winietę za Ciebie.

Podczas składania zamówienia podaj nam swój numer rejestracyjny oraz kraj rejestracji pojazdu. Dzięki tym informacjom będziemy w stanie zarejestrować Twoją elektroniczną winietę, dzięki czemu Twoje auto znajdzie się na liście pojazdów, które dokonały opłaty i będzie mogło legalnie poruszać się po płatnych odcinkach autostrad i dróg ekspresowych. Pamiętaj jedynie, aby pilnować okresu ważności winiety! Przykładowo, winieta 10 dniowa obowiązuje od momentu zakupu lub od wybranej daty.

Winiety Austria online – opłaty drogowe online

Wybierasz się do Austrii? Uniknij kar za brak opłat i wykup austriacką winietę stacjonarnie w punkcie sprzedaży bądź online. Kierowcy kupujący winietę stacjonarnie, potwierdzenie kupna dostają w postaci naklejki, którą należy przykleić na przedniej szybie w widocznym miejscu. Osoby, które kupiły ewinieta Austria, wykupioną winietę i potwierdzenie zakupu dostaną drogą mailową. Zakup w formie elektronicznej jest prosty i bezproblemowy, jednak mimo to wielu kierowców tego nie robi, głównie z niewiedzy. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest elektroniczna winieta Austria, ponieważ zakup winiety odbywa się szybko i bezproblemowo, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, jeśli poprosimy o kupno winiety pasażera, z którym podróżujemy. To duża oszczędność czasu, ponieważ nie musimy stać w kolejkach w punktach stacjonarnych. Ceny winiet również dostępne są na stronie, dzięki czemu nie będziesz zaskoczony tym, ile kosztują. Nie wolno zapominać o pilnowaniu ważności elektronicznej winiety. Kupując np. roczną winietę, bardzo łatwo jest zapomnieć o dniu, w którym mija jej ważność. Jazda bez ważnej winiety może grozić mandatem.

Podróż samochodem jest niezwykle komfortowa, zwłaszcza w Austrii, bo poruszanie się autostradami i drogami szybkiego ruchu jest niezwykle wygodne. Zwróć jednak szczególną uwagę na płatne drogi, bo przed wjazdem na nie pojazdy zobowiązane są do zakupu winiety. Na naszej stronie internetowej kupisz winietę elektroniczną 10-dniową, 2-miesięczną, roczną i 10-dniową dla motocykli. Okres ważności winiet jest więc różnorodny, dzięki czemu każdy kierowca może dostosować okres ważności do swoich potrzeb.

Austria winieta online – winiety na opłaty odcinkowe

Kierowcy bez winiet autostradowych muszą liczyć się z tym, że mogą zostać ukarani mandatem. Czy warto ryzykować? Zdecydowanie nie, zwłaszcza w obcym kraju, do którego przyjechaliśmy wyłącznie w celach urlopowych. Wyjazd za granicę to prawdziwa przyjemność, ale także duża odpowiedzialność, ponieważ każdy kierowca powinien zapoznać się z przepisami drogowymi panującymi w Austrii, zanim przekroczy austriacką granicę. Austria to jeden z wielu krajów europejskich, w którym trzeba kupić winiety, jednak w każdym kraju obowiązują trochę inne zasady, z którymi przed podróżą warto się zapoznać. Warto więc uiścić opłatę za przejazd autostradami czy to online, czy stacjonarnie np. na przygranicznych stacjach benzynowych. Autostradami w Austrii jeżdżą nie tylko samochody osobowe, lecz także motocykliści. Oni również muszą uiścić opłaty za przejazd i kupić e winieta Austria, choć inne niż dla samochodów osobowych do 3,5 t. Kierowcy mogą oczywiście ominąć autostrady, jednak muszą liczyć się z tym, że podróż będzie znacznie dłuższa. Mapa autostrad jest dostępna w internecie i warto zapoznać się z nią jeszcze przed wyjazdem do obcego kraju, aby być przygotowanym na każdą okoliczność. Warto również sprawdzić, jakie są ograniczenia prędkości i rodzaje winiet.

Winieta Austria online – winiety dla samochodów osobowych i pojazdów do 3,5 tony

Winieta elektroniczna zakupiona przez internet musi zostać także zarejestrowana. Potrzebujemy do tego Twój numer rejestracyjny oraz kraj rejestracji pojazdu. Jeśli wybierasz się do Austrii, zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi rodzajów winiet i wybierz odpowiedni rodzaj winiety dla siebie. Jaki jest koszt winiety Austria? Wszystko zależy od wariantu, jaki wybierzesz. Wariant 10-dniowy, 2-miesięczny, a może winieta roczna? Roczna winieta w Austrii to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy na co dzień przemieszczają się drogami szybkiego ruchu w Austrii. Wysokość opłat drogowych nie jest jednak wysoka. Zdecydowanie więcej zapłacić możemy za mandat za brak ważnej winiety w Austrii, choć austriackie winiety kupić można w różnych cenach, w zależności od wariantu winiety, jaki wybierzemy. Roczna winieta Austria to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kierowców, którzy na co dzień poruszają się po autostradach. Należy jednak pilnować okresu wartości winiety i nie jeździć bez ważnej winiety. Winieta elektroniczna? Kupisz ją właśnie u nas. Co więcej, zajmujemy się również rejestracją winiet elektronicznych.

Ceny autostrad w Austrii

Jeśli chcesz zostać jednym z tysięcy kierowców poruszających się po sieci autostrad w Austrii, to koniecznie zapoznaj się z mapą Austrii i sprawdź, które drogi wymagają dokonania opłaty. Dzięki temu, że istnieją winiety elektroniczne, można kupić je nawet kilka minut przed wjazdem na autostradę. To doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy na ostatnią chwilę chcą zakupić winietę. Zakup przez internet zajmuje dosłownie chwilę, a korzystając z naszych usług, kierowcy nie muszą martwić się rejestracją winiety elektronicznej w specjalnym systemie. Płatne odcinki dróg monitorowane są przez specjalne kamery, a dzięki temu, że w systemie podane są rejestracje samochodów osobowych i innych pojazdów, które wykupiły winietę, w łatwy sposób można sprawdzić, czy dany pojazd dokonał opłaty, czy to w sklepie online, czy stacjonarnie. E winiety powiązane są z numerem rejestracyjnym. Po zakupie pilnuj okresu ważności winiety. Winieta 10 dniowa, a może roczna? Dostosuj rodzaj winiety do swoich potrzeb.

Opłaty drogowe obowiązują w wielu krajach europejskich, w tym również w Austrii. Dzięki drogom szybkiego ruchu podróżowanie po tym małym, lecz niezwykle malowniczym kraju jest szybkie, komfortowe i bezpieczne. W tym przypadku opłatą drogową jest winieta w postaci naklejki bądź winieta elektroniczna, która po dokonaniu opłaty online, zostaje wysłana kierowcy na maila. Nie ma ona żadnych ograniczeń pod względem ilości przejazdów. Kierowca musi jedynie pilnować okresu jej ważności.

Skontaktuj się z naszym
działem obsługi klienta

info@electronic-vignettes.com

poniedziałek – niedziela

Dostępne dla Ciebie codziennie
w ciągu kilku godzin